Anasayfa / DUYURULAR / İyiparti Meram İlçe Teşkilatı Olarak

İyiparti Meram İlçe Teşkilatı Olarak

23NİSAN /19 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA OKUL ÖNCESİNDEN ÜNİVERSİTE SONA KADAR HER YAŞTAKİ ÖĞRENCİLERE HİTAP EDEN KİTAP TOPLAMAKAMPANYASI DÜZENLEDİK.

Evinizde,Hısım,Akraba, Konu komşu,Bildik, Tanıdık, Apartmanınızda, Sokak, Cadde ve Mahallenizde herkesden her yaş gurubundaki öğrenciler için Hikaye, Roman,Masal, Öykü ve BoyamaKitabı, Kırtasiye Malzemeleri, Edebi, Dini ve Milli, Yazılı ve Görsel Eserler toplayarak veya temin ederek Zafer Meydanı İhsaniye Mah.Hazırol Sok. Ünal iş merkezi NO:5/406 da bulunan İYİ PARTİ MERAM İLÇE TEŞKİLATI Yöneticilerimize teslimedebilirsiniz.

Toplanan bu materyaller öncelikle internetin ulaşamadığı köy okullarımızdan başlamak üzere Kitaplığı olmayan tümokullarımıza yeni Eğitim Öğretim yılı başlayana kadar bir Kitaplık kurmak, İhtiyaç sahibi öğrencilerimize destek olmak üzere dağıtılacaktır. Kitap ve Kırtasiye konusunda yardımcı olmak isteyen gönüllülerimiz İlçe yöneticilerimiz ve 0332 409 08 80nolu telefonla iletişim kurabilirler.

Hakkında ismail

Ayrıca kontrol et

Vakit İYİLİK Vakti

İYİ PARTİ KONYA İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI olarakBu ramazan ihtiyaç sahibi ailelerimize elimizi uzatacağız.İster Migros …

Bir Yorum

  1. BU Kampanya süresince Bağışlar Sadece TEŞKİLATMerkezimizde kabul edilip, tutanak altına alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir