Anasayfa / İYİ PARTİ HABERLERİ / Tozoğlu Yeniden Aday

Tozoğlu Yeniden Aday

İYİ Parti Konya İl Başkanı Av. Gökhan Tozoğlu yaptığı açıklama ile 11 Nisan’da yapılacak il kongresinde yeniden il başkanlığına aday olduğunu ilan etti.

Tozoğlu açıklamasında “11 Nisan 2020 Cumartesi günü İYİ Parti Konya İl teşkilatı 2. Olağan genel kurul toplantısını gerçekleştireceğiz. Kongremizin ülkemize, milletimize ve partimize hayırlar getirmesini Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum. Genel başkanımız Sn. Meral Akşener’in takdirleriyle yaklaşık bir buçuk yıldan beridir devam etmekte olduğum il başkanlığı görevine ; yine sayın genel başkanımız, teşkilat başkanımız, ilçe başkanlarımız, il ve ilçe yöneticilerimiz, il delegelerimiz ve partililerimiz ile gerçekleştirdiğimiz istişare neticesinde yeniden talip olduk. ” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti il başkanı Tozoğlu virüs salgınından dolayı alınan tedbirler sebebiyle adaylığını toplantı yapmadan duyurduğunu belirterek açıklamasını şu şekilde tamamladı.”Ülkemizin ve dünyanın içinden geçtiği ağır korona virüs salgını kapsamında devletimiz tarafından uygulanmakta olan etkili tedbirler ve genel merkezimizin talimatları sebebiyle daha geniş bir katılım ile planladığımız aday açıklamasını bu şekilde yapma zarureti doğmuştur. Kongremizin partimize yakışır bir demokratik olgunluk içerisinde gerçekleşeceğini ümit ediyor, adaylara başarılar diliyorum. “

Haber Merkezi

Hakkında ismail

Ayrıca kontrol et

Pestisit Kimyasalların İnsan Sağlığına Zararlarının Araştırma Önergesi Reddedildi

İyi Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş’un İyi Parti Grubu adına verdiği “Tarımsal üretimde kullanılan insan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir